Zadzwoń do nas +48 667 082 052
Napisz do nas wspolpraca@bublaki.pl
Darmowa dostawa od 199 PLN

Opakowania towaru

Jak zapakować słoiki do wysyłki? Sprawdź, jak wysłać słoiki.

Jesteś producentem zdrowej żywności? A może właścicielem pasieki i trudzisz się dystrybucją naturalnego miodu? Zadbaj o to, by żywność dotarła pod wskazany adres w nienaruszonym stanie. Zastanawiasz się, jak to zrobić, bo zależy Ci na dobrym wizerunku Twojej firmy? Mamy na to sprawdzony przepis. Poznaj nasze propozycje, by każdy słoik, bez względu na pojemność móc zapakować szybko i ochronić go przed przypadkowym zniszczeniem w czasie transportu do klienta. Oto poradnik, z którego dowiesz się, jak zapakować słoiki do wysyłki.

Czytaj więcej
Jak zabezpieczyć butelkę wina lub piwa do wysyłki?

Zdarza Ci się wysyłać w prezencie butelkę lokalnego trunku? A może trudzisz się produkcją domowego piwa i prowadzisz sprzedaż za pośrednictwem Internetu? Sprawdź, jak zabezpieczyć butelkę z alkoholem, by uniknąć strat i rozczarowania klienta. Oto rozwiązania, które zwiększą bezpieczeństwo szklanych butelek w czasie transportu. Dzięki nim bez strachu i ryzyka możesz wysyłać wino, piwo, a także nieco mocniejsze trunki.

Czytaj więcej
Jak zabezpieczyć sprzęt elektroniczny do wysyłki?

Prowadzisz sprzedaż wysyłkową sprzętu elektronicznego? A może chcesz się pozbyć używanego telefonu komórkowego lub starej konsoli? Gdy przychodzi czas pakowania sprzedanych sprzętów, pojawiają się pytania: jak to zrobić, by urządzenie dotarło do klienta sprawne i w nienaruszonym stanie? A więc dziś skupimy się na tym, jak zabezpieczyć sprzęt elektroniczny do wysyłki. Sprawdź, czy wiesz, jak zminimalizować ryzyko uszkodzeń mechanicznych.

Czytaj więcej
Jak zabezpieczać szkło do wysyłki?

Szkło bez wątpienia można zaliczyć do jednych z najbardziej delikatnych surowców, które w czasie transportu są narażone na uszkodzenia mechaniczne. Oczywiście do takich produktów zaliczamy nie tylko wyroby hutnicze, naczynia gastronomiczne, ale również kosmetyki lub żywność, która została opakowana w szklany słoiczek. Czy wiesz, co zrobić, by zwiększyć bezpieczeństwo wyrobów z tego kruchego surowca? Sprawdź, nim stracisz zainteresowanie potencjalnych klientów i dobrą opinię.

Czytaj więcej
Jak zabezpieczyć produkty do wysyłki – torby powietrzne

Odpowiednie zabezpieczenie produktów podczas wysyłki jest ważną kwestią w każdym sklepie internetowym. Niewystarczająca ochrona może skutkować uszkodzeniem przesyłki, co generuje dodatkowe koszty. W przypadku przedmiotów wrażliwych na wstrząsy, upadki itp. odsetek uszkodzonych produktów może wręcz przekreślić rentowność ich sprzedaży. Tyczy się to szczególnie szklanych opakowań i elektroniki. Pęknięta matryca telewizora lub zbita butelka drogiego wina dadzą się odczuć w miesięcznym rozrachunku. Dlatego skuteczna ochrona jest kluczem do uniknięcia takich nieprzyjemnych sytuacji. Z pomocą przychodzą torby powietrzne.

Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 47 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-06
super
2024-02-24
Wszystko zgodnie z zamowieniem
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel