Zadzwoń do nas +48 667 082 052
Napisz do nas wspolpraca@bublaki.pl
Darmowa dostawa od 199 PLN

Jak zabezpieczyć produkty do wysyłki – torby powietrzne

2022-11-13
Jak zabezpieczyć produkty do wysyłki – torby powietrzne

Jak zabezpieczyć produkty do wysyłki - torby powietrzne

Odpowiednie zabezpieczenie produktów podczas wysyłki jest ważną kwestią w każdym sklepie internetowym. Niewystarczająca ochrona może skutkować uszkodzeniem przesyłki, co generuje dodatkowe koszty. W przypadku przedmiotów wrażliwych na wstrząsy, upadki itp. odsetek uszkodzonych produktów może wręcz przekreślić rentowność ich sprzedaży. Tyczy się to szczególnie szklanych opakowań i elektroniki. Pęknięta matryca telewizora lub zbita butelka drogiego wina dadzą się odczuć w miesięcznym rozrachunku. Dlatego skuteczna ochrona jest kluczem do uniknięcia takich nieprzyjemnych sytuacji. Z pomocą przychodzą torby powietrzne.

opakowania-powietrzne-torby-dmuchane-spacetronik-ochrona-pakowanie-paczek4

Czym są torby powietrzne?

Torby powietrzne to foliowe, dmuchane opakowania do pakowania produktów. Składają się z niezależnych od siebie komór- nawet gdy jedna zostanie przebita inne nadal będą spełniać swoje funkcje. Szeroki wybór kształtów i rozmiarów pozwalają dopasować opakowanie do dużej gamy produktów:
– torby powietrzne o walcowatym kształcie zamykane idealnie sprawdzą się do pakowania butelek, słoików, tonerów, podłużnych kartonów, figurek itp.
– kapsuły to pomysł na produkty o nieregularnych kształtach i mniejszych przedmiotów
– zamykane torby o kształcie zbliżonym do prostopadłościanu sprawdzą się do pakowania laptopów, kartonów, obrazów, telefonów, dysków twardych itp.
– prostopadłościenne, otwarte torby przeznaczone są do zabezpieczenia monitorów i telewizorów.

Dlaczego warto wybrać torby powietrzne?

  • Dzięki niskiej cenie toreb powietrznych i ich znikomej wadze, skutecznie zredukujesz koszty transportu.
  • Nie istnieje bardziej ekologiczne rozwiązanie niż zastosowanie wypełnienia powietrznego. Wytrzymałe materiały użyte do produkcji toreb pozwalają na wielokrotne ich użycie, podlegają także recyklingowi.
  • Dzięki podziałowi na komórki i specjalnej strukturze, torba idealnie dopasuje i uformuje się do umieszczonego w środku obiektu. Poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiałów, torby posiadają właściwości amortyzujące, co pozwoli na bezpieczny transport Twojego przedmiotu. Ponadto są odporne na wilgoć.
  • Zanim torba powietrzna zostanie wypełniona powietrzem, jest płaska niczym kartka papieru, co pozwala na wygodne przechowywanie.
  •  Napompowanie torby powietrzem zajmuje kilkanaście sekund, a potem zostaje już tylko umieścić produkt w środku. Ma to przełożenie na krótki czas pakowania co przy dużej ilości zamówień jest niezwykle ważne.opakowania-powietrzne-torby-dmuchane-spacetronik-ochrona-pakowanie-paczek2

Zastosowanie opakowań nadmuchiwanych

Gama zastosowań toreb jest niezwykle duża- nadają się praktycznie  do większości małych i średnich produktów. Nasze opakowania są najczęściej wybierane w celu ochrony m. in.: butelek, telefonów, laptopów, telewizorów, słoików, zegarków, kosmetyków, drobnego AGD, biżuterii, narzędzi, zabawek, części zamiennych, przedmiotów kolekcjonerskich itp. Torby powietrzne sprawdzają się zarówno w przypadku produktów o regularnych kształtach jak i bardziej “finezyjnych” np. figurki.

opakowania-powietrzne-torby-dmuchane-spacetronik-ochrona-pakowanie-paczek5

Jak używać torby powietrzne?

Torby powietrzne są dostarczane w formie arkuszy dzięki czemu zajmują mało miejsca. Do ich napompowania można używać pompek rowerowych, do piłek lub kompresorów powietrza. Konieczna jest jeszcze końcówka odpowiedniej grubości, którą umieszcza się w otworze u góry opakowania. Proces pompowania trwa kilkanaście sekund. Torby nie wymagają dodatkowego uszczelniania i zaklejania- specjalna konstrukcja automatycznie się “zamyka” i zatrzymuje powietrze w komorach. Teraz wystarczy już tylko umieścić produkt w środku torby powietrznej i zapakować go do wysyłki. Niezwykła prostota użycia jest obok właściwości zabezpieczających jedną z najważniejszych cech dmuchanych opakowań.

opakowania-powietrzne-torby-dmuchane-spacetronik-ochrona-pakowanie-paczek6
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2022

Polecane

Torba powietrzna BAB-41 telefon H120W059D008

Torba powietrzna BAB-41 telefon H120W059D008

1,30 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 0,37 zł/1szt.Cena regularna 1,70 zł brutto/1szt.
Torba powietrzna BAB-03_60 słoik miodu H180R40

Torba powietrzna BAB-03_60 słoik miodu H180R40

2,20 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 0,59 zł/1szt.Cena regularna 2,60 zł brutto/1szt.
Torba powietrzna BAB-02_70 butelka szampana H310R5

Torba powietrzna BAB-02_70 butelka szampana H310R5

2,60 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 0,76 zł/1szt.Cena regularna 3,20 zł brutto/1szt.
Torba powietrzna BAB-01_65 butelka wina H320R40

Torba powietrzna BAB-01_65 butelka wina H320R40

2,50 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 0,67 zł/1szt.Cena regularna 2,95 zł brutto/1szt.
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 55 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-23
Szybko,sprawnie,super cena
2024-03-06
super
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel