Zadzwoń do nas +48 667 082 052
Napisz do nas wspolpraca@bublaki.pl
Darmowa dostawa od 199 PLN

Jak zabezpieczyć butelkę wina lub piwa do wysyłki?

2023-09-14
Jak zabezpieczyć butelkę wina lub piwa do wysyłki?

Sprawdź, jak skutecznie zabezpieczyć butelkę wina lub piwa do wysyłki. Poznaj nowoczesne produkty, które ochronią szkło przed stłuczeniem.

Dopasowanie zabezpieczenia do produktu, czyli jak pakować przesyłki ze szkłem?

Zmieniający się rynek zbytu sprawił, że coraz więcej sprzedawców dopasowało swoje standardy do oczekiwań i potrzeb klientów. Chyba nikt już nie ma złudzeń, że za pośrednictwem Internetu dziś można kupić już po prostu wszystko. Oczywiście przesyłki różnią się od siebie wielkością, wagą, stopniem delikatności, a także transportem, którym są przewożone. Jednak firmy spedycyjne robią wszystko, by sprostać oczekiwaniom klientów. W końcu zlecenie wysłania nawet delikatnego towaru jest tańsze niż dostarczenie go do celu samodzielnie. Oczywiście rodzaj towaru sprawia, że wysyłający jest zobowiązany do odpowiedniego zabezpieczenia produktów i oznaczenia kartonów. Dziś skupimy się na tym, jak zabezpieczyć butelkę wina lub butelkę piwa do wysyłki kurierskiej. Czy wiesz, jakich zabezpieczeń warto użyć?

Jak zabezpieczyć szklaną butelkę z piwem do transportu krok po kroku?

#1 Jeśli zamówienie zawiera wielopak, czyli kilka butelek, to oczywiście trzeba zadbać o to, by były one od siebie oddzielone. Jak to zrobić? W takich sytuacjach z pomocą przychodzą torby powietrzne. Możesz wybrać pojedyncze, podwójne lub potrójne opakowania, w których umieszczasz butelkę z piwem lub wino. Zadbaj o to, by każda butelka była dopasowana wielkością do torby. Nie jest to trudne, ponieważ są one dostępne w różnych wymiarach i kształtach.

#2 Drugi krok to dopasowanie kartonika do wielkości przesyłki. Oczywiście długo się nie trzeba zastanawiać, by uznać, że butelkę z alkoholem trzeba umieścić w solidnym kartonie. Bez względu na to, czy jest to wielopak, czy tylko jedno wino, zadbaj o to, by torba powietrza przylegała bezpośrednio do ścianek kartonu. Jeśli nie jest to możliwe, koniecznie wolne przestrzenie w środku kartonu wypełnij je ochronnymi kolumnami powietrznymi. A gdy wszystko będzie już do siebie świetnie dopasowane, możesz…

#3 …zabrać się za zamykanie kartonu. W tym przypadku wykorzystaj mocne taśmy papierowe, które są ekologiczne i jednocześnie stanowią świetne zabezpieczenie. Ich dodatkowym atutem jest to, że można po nich pisać. Swobodnie możesz zatem umieścić na papierze jakąś adnotację.

Dlaczego warto zabezpieczać butelki z alkoholem torbami powietrznymi?

Takie rozwiązanie to przełamanie stereotypów. Wprawdzie współczesny transport ma bardzo wysoki poziom, ale ze względu na to, że odbywa się on na skalę masową, warto zabezpieczyć odpowiednio każdy produkt. Ogromną zaletą toreb powietrznych, mat powietrznych oraz plastrów miodu jest to, że skutecznie poprawiają one amortyzację. Torba powietrzna z produktem nie przesuwa się i bez względu na czas trwania transportu zawsze pozostaje na swoim miejscu. W ten sposób skutecznie zabezpiecza szkło z trunkiem w punktach przeładunkowych i w czasie jazdy.

Ponadto nowoczesne torby powietrzne są wykonane z surowców biodegradowalnych. Można je również poddać procesowi recyklingu, co skutecznie minimalizuje szkody w środowisku naturalnym. Takie rozwiązania to również ekonomia, ponieważ takie zabezpieczenia są tanie, a można je używać wielokrotnie.

Hak na plecak

Podsumowanie: skuteczne zabezpieczenie butelek szklanych ochroni Cię przed złą opinią wśród klientów

Jeśli zależy Ci na tym, by wino, piwo lub inny alkohol trafił do Twojego klienta, lub przyjaciela w nienaruszonym stanie, zadbaj o prawidłowe zabezpieczenie szkła. Obecnie ogromną uwagę zwraca się na estetykę stosowanych zabezpieczeń oraz ich skuteczność. Ten aspekt ma wpływ na wizerunek firmy albo zadowolenie obdarowywanej osoby — w końcu nikt nie chciałby chyba otrzymać przesyłki z pozostałościami po winie z włoskich winnic lub szkockiej whisky.

Bez względu na zawartość przesyłki, dokładnie planuj proces pakowania — to jedyna skuteczna droga do tego, by uchronić się przed stratami materialnymi. Produkty niezbędne do pakowania przesyłek znajdziesz w ofercie Bublaki. Skontaktuj się z nami i poznaj nasze możliwości.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2023

Polecane

Torba powietrzna BAB-04_60 butelka piwa H230R35

Torba powietrzna BAB-04_60 butelka piwa H230R35

2,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 0,56 zł/1szt.Cena regularna 2,50 zł brutto/1szt.
Torba powietrzna BAB-01_65 butelka wina H320R40

Torba powietrzna BAB-01_65 butelka wina H320R40

2,50 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 0,67 zł/1szt.Cena regularna 2,95 zł brutto/1szt.
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 55 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-09
SZYBKA, SPRAWNA WYSYŁKA I TOWAR ZGODNY Z OPISEM. POLECAM.
2024-03-06
super
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel