Zadzwoń do nas +48 667 082 052
Napisz do nas wspolpraca@bublaki.pl
Darmowa dostawa od199 PLN

Estetyka i łatwość pakowania z dyspenserami i taśmami Bublaki

2020-08-19
Estetyka i łatwość pakowania z dyspenserami i taśmami Bublaki

Taśmy zbrojone aktywowane wodą — czysta ekologia przy pakowaniu przesyłek

To rozwiązanie w znaczący sposób ułatwia pracę magazynierom i osobom obsługującym stanowiska pakowania przesyłek. Sprawia, że cały proces przebiega szybciej i sprawniej, a dodatkowo paczka wygląda na solidnie i elegancko zapakowaną. Jeśli chcesz wywrzeć pozytywne wrażenie na kliencie, to zapomnij o standardowych tanich taśmach samoprzylepnych, których trzeba użyć wiele metrów i kilkukrotnie owijać kartony, aby zabezpieczyć właściwie przesyłkę.

Taśmy marki Bublaki zapewniają doskonałą przyczepność. Papierowa taśma jest zbrojona włóknem szklanym, które jest ułożone krzyżowo, co gwarantuje bardzo wysoką odporność na przerwania. Jest eko alternatywą dla plastiku — na co w obecnych czasach wielu klientów zwraca uwagę. Taśma może zostać poddana recyklingowi razem z kartonem. Należy również wspomnieć o tym, że taśmy są pozbawione niebezpiecznych substancji i rozpuszczalników — klej do taśmy jest produkowany na bazie skrobi ziemniaczanej. Nadaje się do wszelkich rodzajów tektur i zapewnia skuteczne zamknięcie opakowania z produktami — niezależnie od masy i gabarytów przesyłek. Skutecznie zastąpi klej lub zszywki używane przy produkcji wielkogabarytowych opakowań. Dodatkowo może służyć jako plomba, ponieważ po jej oderwaniu pozostanie na paczce ślad. Jest kilkukrotnie mocniejsza od standardowych, dostępnych na rynku taśm innych producentów.

Dyspensery do taśm zbrojonych włóknem szklanym podgumowane aktywowane wodą

Do zastosowania taśmy będzie nam potrzebny dyspenser do taśmy zbrojonej aktywowanej wodą. W naszej ofercie mamy dostępne trzy modele dyspenserów do tego rodzaju taśm — ręczny, półautomatyczny lub automatyczny. Do wyboru odpowiedniego musimy znać specyfikę pakowania przesyłek w danym przedsiębiorstwie.

Dyspenser ręczny dla małych firm

Dyspenser ręczny posiada dźwignię z boku urządzenia, który pozwala uzyskać gotowy, odcięty oraz zwilżony fragment taśmy od 10 do 99 cm. Posiada manualną regulację, dzięki której można kontrolować odstęp między poszczególnymi odcinkami taśmy. Odcięcie kawałka taśmy jest niezwykle łatwe i prawie bezgłośne. Dyspenser jest niezwykle łatwy w obsłudze, lekki, poręczny i nie wymaga zasilania elektrycznego, co sprawia, że będzie idealny, gdy liczy się mobilność. Jest to najtańsze z dostępnych u nas urządzeń, które docenią pracownicy obsługi i pakowania paczek w magazynach, biurach, gdzie paczek jest niewielka ilość.Dyspenser półautomatyczny — dla średnich i dużych firm

Drugą z maszyn do taśm podgumowanych jest dyspenser półautomatyczny. Jest to rozwiązanie, które pozwoli na częściową automatyzację procesu opakowywania produktu. Dzięki przyciskom funkcyjnym możemy w prosty sposób ustalić pożądane ilości, które ma odcinać urządzenie lub manualnie ustalić długość odcinka. Urządzenie jest zasilane z sieci elektrycznej 230 V — wystarczy wpiąć je do dowolnego gniazda elektrycznego. Dyspenser posiada regulację poziomu nawilżenia taśmy w 3 poziomach. Dodatkowo dyspenser można obsługiwać przy pomocy pedała nożnego, który podaje automatycznie taśmę o ustalonej wcześniej długości na pierwszym z przycisków. Dzięki swojej szybkości jest w stanie w dużym stopniu usprawnić i przyśpieszyć znacząco pracę na stanowisku. Produkt jest idealny dla firm, w których występują powtarzalne długości kartonów i potrzebujemy często danych ustawionych z góry długości taśm. Sprawdzi się w większych firmach produkcyjnych i handlowych.Dyspenser automatyczny — wybór idealny dla największych firm o wyspecjalizowanych wymaganiach

Dla największych przedsiębiorstw, które pakują bardzo duże ilości opakowań, paczek, kartonów w ciągu dnia pracy oraz mają bardzo różne długości boków kartonów najlepszym wyborem będzie dyspenser w pełni automatyczny. To przede wszystkim rozwiązanie dla dużych hurtowni, producentów, sklepów, firm logistycznych czy przedsiębiorstw budowlanych. Ten dyspenser do taśm podgumowanych aktywowanych wodą posiada aż 10 przycisków, które pozwalają na przygotowanie odcinka o długości od 15 do 105 cm. Dodatkowo możemy ustawić paski o dowolnej długości — aż do 210 cm za pomocą przycisków "+" lub "-". Maszyna posiada opcję przygotowywania automatycznie odcinków wybranej długości jeden po drugim bez zbędnych przerw czy dodatkowego naciskania przycisku. Można także zaprogramować sekwencję różnych odcinków następujących po sobie — tak, aby było nam wygodnie okleić każdy bok naszej paczki. Z wygodnego panelu dyspensera można wybrać jeden z 5 poziomów temperatury wody.Dyspenser usprawni Twoją pracę!

Dyspenser do taśm papierowych aktywowanych wodą to urządzenie, które odciąży osoby pakujące przesyłki. Choć początkowy koszt maszyny wydaje się wysoki — szybko zwróci nam się ta inwestycja. Zadowoleni klienci dostający estetycznie zaklejone przesyłki wpływają na renomę naszej marki, którą poleca się dalej. Pracownicy pracują szybciej i sprawniej oklejają kartony, co przekłada się bezpośrednio na efektywność i ilość spakowanych produktów na dzień pracy. Również samej taśmy zużywamy dużo mniej niż tradycyjnej taśmy klejącej, której zużywa się dużo, aby dokładnie zakleić karton. Sami wdrożyliśmy nasze taśmy i dyspensery na magazynie firmy DMTrade — zamów zatem u nas przesyłkę, a przekonasz się, jak solidnie można spakować paczkę. Każdy, kto wypróbuje pakowanie przesyłek z naszą marką Bublaki, z pewnością nie wróci do dawnych sposobów przygotowywania opakowań do wysyłki.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2020

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 24 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-06-24
SUPER
2023-04-24
Suppeerrrrrrrrr.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel