Zadzwoń do nas +48 667 082 052
Napisz do nas wspolpraca@bublaki.pl
Darmowa dostawa od 199 PLN

Dlaczego warto mieć w swoim magazynie skaner kodów kreskowych? Konfiguracja kolektora PDA

2023-05-09
Dlaczego warto mieć w swoim magazynie skaner kodów kreskowych? Konfiguracja kolektora PDA

Usprawnienie procesu pakowania dzięki skanerom kodów kreskowych

Dzięki skanerom, odczytującym kody kreskowe takim jak Bublaki V520 oraz odpowiednim aplikacjom, magazyny mogą działać bardziej wydajnie i zwiększać swoją produktywność.

Skanery odczytujące kody kreskowe, takie jak Bublaki V520, wraz z odpowiednimi aplikacjami mogą przynieść wiele korzyści dla magazynów i innych przedsiębiorstw. Dzięki nim możliwe jest przede wszystkim bardziej efektywne zarządzanie magazynem oraz zwiększenie produktywności pracy.

Kody kreskowe pozwalają na szybkie i precyzyjne odczytywanie informacji o produktach, co umożliwia automatyczne składowanie, sortowanie i wysyłanie towarów. Dzięki temu skracają się czasy realizacji zamówień oraz zmniejsza się liczba błędów związanych z ręcznym wprowadzaniem danych.

Ponadto, aplikacje związane z odczytywaniem kodów kreskowych pozwalają na bieżące monitorowanie stanu magazynu, co ułatwia podejmowanie decyzji związanych z planowaniem produkcji czy zamówień. Umożliwiają także szybsze i bardziej precyzyjne inwentaryzacje oraz identyfikację produktów w przypadku reklamacji lub zwrotów.

W efekcie, wykorzystanie skanerów odczytujących kody kreskowe oraz odpowiednich aplikacji przyczynia się do usprawnienia procesów magazynowych i zwiększenia wydajności pracy, co w konsekwencji przekłada się na poprawę efektywności przedsiębiorstwa.


Jak skonfigurować skaner kodów kreskowych Bublaki w swoim magazynie?

Skaner Bublaki V520A działa na systemie Android i można go skonfigurować z szeregiem różnych aplikacji ułatwiających pracę magazynu m.in. Asystent Pakowania Baselinker. Kolejną z takich aplikacji jest Biuroster KompletacjaNX ściśle współpracująca z UPSterGT.

Dla optymalnej pracy skanera zaleca się wyłączenie wygaszania ekranu urządzenia (Zdj 1) oraz managera baterii. (Zdj 2)
W ustawieniach skanera należy wybrać formę wprowadzania Keyboard input (Zdj 3) oraz w Advanced settings ustawić Check Transmit na On dla opcji EAN-13/JAN-13. (Zdj 4)Aby skonfigurować urządzenie z tą aplikacją Biuroster, należy pobrać plik instalacyjny KompletacjaXN dla Android ze strony internetowej http://update.biuroster.pl/kompletacjanx, przenieść plik do urządzenia i zainstalować go. (Zdj 5)

Natomiast w samej aplikacji Biuroster należy przejść do ustawień technicznych i wpisać # jako znak rozpoznawania. (Zdj 6)
Należy również zaznaczyć opcję Wyświetlaj nawę zamiast kodu lokalizacji (SWS). (Zdj 7)
Jeśli klient sobie tego życzy, możemy wgrać aplikację Biuroster KompletacjaNX na urządzenie i przeprowadzić wstępną konfigurację za niego, aby po zalogowaniu było gotowe do pracy. W przypadku innych aplikacji magazynowych również służymy pomocą.

Kolektory danych jako skanery kodów kreskowych w Twoim magazynie


Warto zwrócić uwagę, że kolektory Bublaki V520 prócz komunikacji WiFi są wyposażone w moduły GSM 4G LTE zapewniając szybki i niezawodny dostęp do sieci bez względu na lokalizację, może też działać jako telefon.

Podsumowując, skanery i aplikacje do zarządzania magazynami są niezbędne dla skutecznego zarządzania magazynem w dzisiejszych czasach.

Właściwa konfiguracja skanera i aplikacji może zwiększyć wydajność pracy magazynu i zminimalizować czas potrzebny na wykonywanie codziennych zadań.


Pokaż więcej wpisów z Maj 2023

Polecane

Kolektor PDA Android 5" 4G LTE WFI Skaner 2D 16GB

Kolektor PDA Android 5" 4G LTE WFI Skaner 2D 16GB

1 799,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 388,68 zł/1szt.Cena regularna 1 949,00 zł brutto/1szt.
Kolektor PDA Android 5" 4G LTE WFI Skaner 2D 64GB

Kolektor PDA Android 5" 4G LTE WFI Skaner 2D 64GB

1 999,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 2 099,00 zł/1szt.Cena regularna 2 149,00 zł brutto/1szt.
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 47 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-13
Bardzo profesjonalnie potraktowane zamówienie choć niewielkie - polecam
2024-02-06
Polecam firmę
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel